דצמ 23, 2018
228 Views

בית חכם בבית קיים

נכתב ע"י

בית חכם הינה מערכת שמאפשרת לשלוט במכשירי החשמל השונים, תאורת הבית ועוד מערכות חשמליות, מערכות בית חכם כיום מאפשרות לכם לבצע זאת ע”י התקנת התקנים קטנים וחכמים המחוברים דרך רשת IOT והופכים את ביתכם לחכם ולקבל את השליטה המרבית על כל מכשיר חשמלי ומערכת תאורה בביתכם

בית חכם הינה מערכת שמאפשרת לשלוט במכשירי החשמל השונים, תאורת הבית ועוד מערכות חשמליות, מערכות בית חכם כיום מאפשרות לכם לבצע זאת ע”י התקנת התקנים קטנים וחכמים המחוברים דרך רשת IOT והופכים את ביתכם לחכם ולקבל את השליטה המרבית על כל מכשיר חשמלי ומערכת תאורה בביתכם. מערכות כאלו מאפשרות לכם נוחות גדולה שמתבטאת בביצוע אוטומטי לפעולות פשוטות יומיומיות אך מציקות, חיסכון בחשמל וניטור צריכת מכשירים בעלי הספק גבוה ומעל לכל יוקרה אשר משדרגת את רמת הבית שלך.

מה יהפוך את הבית שלי לחכם

התקנה פשוטה: כיום רוב המערכות אשר משווקות בישראל מאפשרות התקנה מאוד פשוטה שלא מצריכה הכנות מיוחדות, בדרך כלל, התקנת בית סטנדרטי תתבצע תוך שעות בודדות בלבד.
מחיר אטרקטיבי: ההתפתחות הטכנולוגית כיום מאפשרת לחברות לפתח מוצרים מאוד משוכללים שהופכים כמעט כל בית לבית חכם במחיר נמוך מאוד.
תם זמנם של מערכות יקרות אשר התבססו על טכנולוגיות קוויות שדורשות תשתיות מורכבות ויקרות.
מערכת אחת שמחברת הכל: כיום, השוק מוצף במוצרי בית חכם בשיטת “עשה זאת בעצמך”, מוצרים אלו מאפשרים ללקוח להתקין מוצרים פשוטים בבית, אך מוצרים אלו מאחר והם לא שייכים לחברה אחת, לא בהכרח “ידברו באותה שפה”,
אחת התכונות הכי חשובות במערכת בית חכם היא הגדרת תרחישים אשר יתנהגו בהתאם במצבים שונים, כך תרחיש יציאה מהבית יכבה את כל האורות והמזגנים וידאג לסגור את כל התריסים, תרחיש חיסכון בחשמל ידאג שהבוילר יכבה מעצמו אם “ישכח” דלוק. כדי לתמוך בתרחישים כאלו ואחרים, חשוב שתהיה אינטגרציה מלאה בין המכשירים השונים בבית.

לסיכום, קיימות כיום בשוק הישראלי מס’ חברות אשר מייצרות מערכות בית חכם מאוד משוכללות שמנגישות את הבית החכם הבית החכם לכל האוכלוסייה, מערכות אלו מבוססות על טכנולוגיה חדישה שמאפשרת גמישות גדולה והיצע רחב של פיצ’רים אשר לא היו קיימים במערכות הקלאסיות היקרות. אז מה שנשאר לכם לעשות זה להזמין אחת לביתכם ולשדרג את חייכם וחיי משפחתכם.

Article Categories:
טכנולוגיה
תפריט