מרץ 28, 2017
648 Views

מה הקשר בין צריכת דלק ותיבת הילוכים ברכב?

נכתב ע"י

 

כל מי שרוצה לקנות מכונית חדשה רוצה לעשות הכול כדי לקנות רכב שצריכת הדלק שלו תהיה הגיונית. העניין הוא שכולנו יודעים לומר: צריכת הדלק היא חלק מהותי ביותר ממה שישפיע על השאלה כמה תעלה לנו המכונית בחודש. לכן אפשר להבין מדוע אתם מתלבטים האם לקנות מכונית עם גיר רגיל או אוטומטי ואכן זו שאלה חשובה ביותר. לא אחת קורה שאנשים בטוחים שדווקא גיר אוטומטי יהיה חסכוני יותר אך בפועל לא תמיד זה כך. בדרך כלל דווקא גיר הרכב אשר כולל תיבת הילוכים ידנית ולא אוטומטית הוא הגיר שיעזור לכם לחסוך יותר בצריכת הדלק כי כך אתם שולטים יותר על הנעשה.

איפה עושים שיפוץ גיר אוטומטי?

אם גם אתם, כמו רבים אחרים, חושבים על האפשרות של הקטנת צריכת הדלק לא על ידי החלפת הרכב אלא על ידי השיפוץ שלו, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. לא מעט אנשים בוחנים לעומק את האפשרות של שיפוץ גיר אוטומטי וכדאי לכם לקחת את האפשרות הזאת בחשבון. כאשר מדברים על שיפוץ גירים צריך לבדוק לאיפה בדיוק פונים כי לא בכל מקום תוכלו לקבל שירות מספיק טוב ולכן עליכם לבדוק: מי המוסכניק שאליו אתם פונים? מה הידע שלו בענף הזה? ובעיקר: האם על ידי כך שהוא יתקן לכם את הגיר האוטומטי באמת תוכלו לחסוך הרבה כסף על הדלק? שווה לנסות זאת כי לא תמיד האפשרות של קניית מכונית חדשה זו הדרך כי טובה שיש כדי לחסוך כסף.

כמה הגיוני לשלם על שירותי שיפוץ גירים?

רגע לפני שאתם משאירים את הרכב שלכם במוסך שאליו אתם תמיד פונים במטרה ששם ישפצו לכם את הגיר, כדאי שתעשו סקר שוק קצר. זה אומנם הגיוני להשקיע בשיפוץ הגיר שלכם במידה וזה אכן מה שיוביל לכך שתוכלו לחסוך לא מעט על דלק בעתיד, אך השאלה היא כמה אתם עתידים לשלם. שיפוץ גירים זה מסוג אותם הדברים שאומנם דרושה מומחיות מאוד גדולה כדי לבצע אותם אך זה בפירוש לא אומר שעליכם לשלם מחיר מופקע על שירות כזה. לכן אנחנו מציעים לכם לפנות אל מספר מוסכניקים, לקבל הצעת מחיר ולראות איפה זה יוצא לכם הכי זול. כמו כן, חשוב להבין שבין אם מדובר על שיפוץ גיר אוטומטי ובין אם מדובר על שיפוץ גיר הילוכים, הרי שיהיה עליכם להשאיר את הרכב כמה ימים במוסך. לכן השאלה תוך כמה זמן יסיימו לתקן לכם את הרכב חשובה גם היא, כי מה פתאום שתישארו שבועות ארוכים בלי הרכב הפרטי שלכם? כמו שאתם קוראים חוות דעת אודות שירותים אחרים שאתם מזמינים כך כדאי יהיה להשקיע ולקרוא חוות דעת גם אודות המוסכניקים שייתנו לכם שירות כזה.

Article Categories:
רכב
תפריט