מרץ 8, 2017
540 Views

טיפים לבחירת בר אקטיבי לחתונה

נכתב ע"י

עונת החתונות בפתח ואיתה גם ההכנות לקראת היום המיוחד ביותר בחייכם, תכנון חתונה מצריך חשיבה רבה וניתוח של קהל האורחים שלכם בחתונה. בחירת המרכיבים של החתונה היא כאב ראש לא קטן, שכן יש להתחשב בסגנון החתונה והאורחים המשתתפים בה. תכנון מוקדם יקל עליכם את ההפקה ויעזור לכם לקבל החלטות לגבי מה להגיש ואיך…

כשמגיעים לקבלת החלטה בנוגע לשתיית אלכוהול בחתונה, בר אקטיבי תמיד נמצא שם כדי לשמח את האורחים שלכם. בחירת בר אקטיבי לחתונה כולל אופן ההגשה ואילו משקאות יגישו בו לאורחים כרוכה בהתאמה לקהל האורחים שלכם, מיקום החתונה (אם זה אולם או גן אירועים, בפנים או בחוץ), להן מספר טיפים שיאפשרו לכם לבחור בר אקטיבי בהתאמה מושלמת לאירוע:

היתרונות של בר אקטיבי בחתונה

  1. שיתוף האורחים שלכם בחווית האירוע והנעתם לרקוד ולשמח את החתן והכלה
  2. הגשה אישית וייחודית בכל חלקי האירוע
  3. סוחף ומרגש – מעבר למצופה
  4. מפגיש ומאחד את האורחים
  5. מגיש סוגי שתייה שונים כולל כאלה שהאורחים לא התנסו בהם קודם לכן.

נקודות חשובות בבחירת בר אקטיבי

  1. מיהי החברה המספקת את שירותי בר אקטיבי? כמה זמן היא פעילה ואילו אירועים עשתה בעבר, רצוי להרים טלפון אפילו לאחד הלקוחות שלהם ולברר איך היה האירוע.
  2. כמה אנשי צוות יופיעו באירוע וישרתו את האורחים
  3. בחירת תפריט משקאות מגוון אשר יתן מענה לכלל האורחים
  4. עיצוב ותפאורה, איך הדיילים יהיו לבושים וכיצד יעוצב בר המשקאות עצמו באירוע.
  5. עד כמה להיות פושרים בהגשת המשקאות , כך שאנשים שלא זורמים לא ירגישו שזה מטריד אותם. רצוי לא ללחוץ על אורחים שאינם משתפים פעולה ופשוט לזרום עם אלה שכן. כך גם האורחים שנמנעים בהתחלה לא מרגישים מותקפים ואפילו זורמים בהמשך.

 

מסקנות: הליך הפקת חתונה או כל אירוע אחר המצריך שירותי בר משקאות אקטיבי המכיל אלכוהול דורש התאמה לצרכי האירוע, כל זאת על מנת שהאירוע יצא מושלם והאורחיםיהנו לכל אורך החתונה. טיפ אחרון וחשוב לא פחות: לא שותים אם נוהגים. רצוי להתחיל לשתות בתחילת האירוע ולסיים עם שתיית האלכוהול לפחות שעתיים לפני מועד עזיבת האירוע. ולשתות הרבה מים כמובן. בהצלחה.

 

Article Categories:
אירועים
תפריט