אוג 10, 2016
1083 Views

אנטי אייג’ינג – גלו את השיטות להישאר צעירים ויפים!

נכתב ע"י

שיטת אנטי אייג’ינג למראה עור צעיר ורענן תסייע לכם להיראות טוב יותר מתמיד, אפילו שהזמן עושה את שלו כביכול, ישנם היום שיטות ומוצרים לטיפוח העור שעשויים לסייע לכם להיאות טוב יותר מתמיד. מה זה בעצם אנטי אייג’ינג? פעולות מנע להיזדקנות העור מקובלות היום בקרב האוכלוסיה, אם תביטו על אנשים בגיל 60 היום ותשוו אותם לגילאי שישים מלפני 30 שנה תגלו שאלו שחיים היום נראים הרבה יותר טוב ופחות זקנים. עם עליית תוכלת החיים בקרב האוכלוסיה נוצרת יותר ויותר כמיהה אל המראה הצעיר והרענן ואנטי אייג’ינג נותן את הפתרון להתמודדות עם נזקי העור שנצברו במהלך השנים והגיל שעושה את שלו.

הזדקנות העור

הזדקנות העור נגרמת במהלך החיים מסיבות שונות:

חשיפה לשמש, עישון, תזונה לקויה, גנטיקה, לחץ נפשי, מחסור בשעות שינה, שתיית אלכוהול,צריכת סמים ותרופות, וכמובן עייפות החומר.

הזדקנות העור בהשפעת הזמן: העור שלנו עשוי מנקבים נקבים, בחלוף הזמן ובמרוצת השנים אם נביט בעור אשר הזדקן כתוצאה מתהליכי הזדקנות כרונולוגיים וללא השפעות סביבתיות, נראה כי הוא חלק וללא פגמים וברוב המקרים העור שמור היטב.

 כאשר נתבונן בעור אשר הזדקן בהשפעת גורמים סביבתיים  נבחין בקמטים, צבע חיוור ולא אחיד,  פיגמנטציה. במקרים מסוימים, ניתן להבחין באיבוד הגוון והאלסטיות של העור, שבירות מוגברת, אזורים של אדמומיות הנגרמת ע”י חולשת כלי הדם ונגעים שפירים כגון קרטוזיס, הרחבת נימיות העור ונגעי עור. 

 

אילו שיטות קיימות לאנטי אייג’ינג?

ישנן כמה וכמה דרכי פעולה המהווים פתרון אנטי אייג’ינג כנגד הזדקנות העור,

מוצרי קוסמטיקה – שימוש כמוצרי קוסמטיקה רפואית יכול להיטיב עם העור ולשמש גם כחומת מגן מפני מפגעים וגם לשם חידוש וטיפוח העור מחדש.

רפואה טבעית – ישנן טיפולים טבעיים היום שיכולים לסייע לעור בדרכים שונות ולגרום לו להיראות טוב יותר לאחר כמה טיפולים, רפואה סינית אסתטית בשילוב דיקור קוסמטי המבוסס על דיקור סיני.

דיקור סיני – ידוע כמסייע לתהליך זרימת הדם ולכן טיפולי דיקור סיני עושים בהחלט את העבודה באופן טבעי על ידי טיפול סדרתי ניתן להגיע בהחלט לתוצאות יפות מאד ושיפור ניקר בעור הפנים.

תרופות סבתא – גם כאן תמצאו פתרונות יצירתיים לאנטי אייג’ינג כמו שימוש במלפפון על איזור העיניים, מריחת הפנים בכורכום ועוד אין ספור פתרונות מנפלאות הטבע.

 

Article Categories:
בריאות · לייף סטייל
תפריט