אוק 19, 2017
562 Views

השקעות נדל”ן בחו”ל – כמה זה משתלם ?

נכתב ע"י

מחירי הנדל”ן בישראל הרקיעו שחקים בשנים האחרונות ובחו”ל ניתן למצוא נכסים במחירים נמוכים יחסית שמתחילים בכמה עשרות אלפי דולרים. במקביל גם התשואות על הנכס יכולות להגיע לשיעורים גבוהים יותר מאלה הקיימים כיום בישראל.השקעת נדל”ן בחו”ל היא משימה מורכבת הדורשת מידע מעמיק והכירות מעמיקה עם הסביבה. לחדשים בתחום שביננו מומלץ לנקוט משנה זהירות והפעלת שיקול דעת נבון כיוון שהשקעה כזו טומנת בחובה סיכונים לא מעטים כמו שקשה לנהל עסק בשלט רחוק, כך גם לנהל נכס מרחוק זו משימה לא פשוטה ויחד עם זה ישנן פתרונות ניהול כמו חברות לניהול נכסים שיעשו את עבודת הניהול עבורכם.

איך לבחור חברת ניהול אמינה ?

חשוב לבחור חברת ניהול נכסים אשר מעסיקה אנשי מקצוע כאלה שתוכלו לסמוך עליהם ושתרגישו שיש לכם תקשורת טובה איתם כי זה ישפיע בסופו של דבר על ערך הנכסים שתרכשו או על התשואות שתשיגו. חברת ניהול נדל”ן מנוסה תוכל לסייע לכם בכל הדרך בצורה יעילה ואפקטיבית כך שאתם תהנו מהשירות שאתם מקבלים ממנה.

בין אם מדובר על השקעה בנדל”ן באירופה ובין אם מדובר על השקעה בנדל”ן בארה”ב, חשוב לבדוק את הנתונים הבאים:

הוותק והניסיון של צוות חברת הניהול.
המלצות של אנשים שעובדים מולם כך שתוכלו לקבל פידבק.
עלויות ועמלות המחירים שהם גובים עבור השירות.

 

ההבדלים בין השקעה בנדל”ן בארץ לבין השקעה בחו”ל

קשיים קיימים גם בהשקעות נדל”ן בארץ וגם בחו”ל, באירופה או בארה”ב או בכל מקום אחר בעולם, שפה היא אחת המכשולים העיקריים,שעלול להקשות על חווית ההשקעה כולה. היכרות עם עם האיזור והסביבה,פילוח שכונה, האם גרים בשכונה שלכם אנשים מממעמד סוציו אקונומי גבוה או נמוך הם רק חלק מהמכשולים שיש למי ששוקל להשקיע בנדל”ן בחו”ל ויחד עם זאת, אם תבחרו בחברת ניהול טובה תוכלו להנות מתשואות נהדרות שם מעבר לים.

 

 

Article Tags:
· ·
Article Categories:
אינטרנט · נדלן · צרכנות
תפריט