פבר 6, 2022
42 Views

שכונת ויצמן חדרה: השכונה הכי שווה בעיר

נכתב ע"י

שכונת ויצמן חדרה נמצאת במיקום מרכזי ביותר בארץ, בסמוך לכביש החוף, בין החוף לפסי הרכבת שוכנת שכונת ויצמן בחדרה. השכונה מאופיינת בבתים פרטיים וצמודי קרקע וההרגשה הכללית היא באווירה של מושב עם אוויר מלוח מהים. ההתפתחות סביב השכונה בשנים האחרונות העלו באופן דרמטי את הביקוש למגורים בשכונה.

קניון מול החוף וילג’ שהוקם בסמוך לשכונה תרם לכך רבות, כמו גם המחלף החדש שהסיט לגמרי את תנועת הרכבים אל מחוץ לשכונה. השקט שמתקבל כתוצאה מכך הוא מדהים ואיכות החיים השתנתה ללא היכר. שכונת ויצמן בחדרה קיבלה מפנה חד בעלילה וממה שנראה כרגע היא הולכת להיות ה “כפר שמריהו” של האזור. שכונה קטנה ואיכותית עם מיקום מצויין.

שכונת ויצמן – נדל”ן

שכונת ויצמן חדרה - מפה

 

עם עליית המחירים של הנדלן והמחסור בקרקעות בארץ שכונת ויצמן נותרה האחרונה שממוקמת בסמוך לחוף וניתן עדיין לרכוש בה בית צמוד קרקע במחיר שפוי.

 

 

 

בתים למכירה בשכונת ויצמן חדרה

2022 הביאה איתה צמיחה ועלייה בביקוש לבתים למכירה בשכונה. כיום ניתן לרכוש בית בשכונת ויצמן בחדרה במחירים שנעים בין 2.6 – 4.0 מיליון ש”ח כאשר מדובר על מגרשים לרוב בגודל של 250 מ”ר.

למכירה בשכונת ויצמן חדרה

 

דרכי גישה  – שכונת ויצמן חדרה

תחנת רכבת ממוקמת ממש בסמוך לשכונה ולקניון מול החוף וילג’. – יתרון משמעותי

כביש החוף – שופץ לאחרונה ושינה את כיוון תנועת הרכבים אל מחוץ לשכונה. כעט הכניס הראשית לחדרה לא עוברת בתוך השכונה אלא דרך כביש עוקף חדש שהוביל לכך שהשכונה נהייתה עוד יותר שקטה מבעבר. יציאות: צפון, דרום , ומערב לאולגה ולחוף הים.

כביש 4 – מוביל כיום ישירות אל השכונה דרך הכביש החדש ממזרח למערב עם גשר מעל פסי הרכבת. הכביש ממשיך וממזג אל מחלף אולגה החדש.

 

למה כדאי לגור בחדרה? Go West

חדרה היא עיר בתנופה עם פוטנציאל עצום שטרם התממש. מיקום מרכזי בארץ על רצועת החוף בישראל בימינו הוא מצרך מאד מבוקש. אם מישהו שוקל לצאת ממרכז הארץ ולהישאר על קו החוף זו אופציה ממש חכמה.

גבעת אולגה שהיא השכונה הכי מערבית בחדרה שוכנת ממש על רצועת החוף. השכונה השתנתה ללא היכר ובשנים האחרונות מממשת את הפוטנציאל שלה בדיוק כפי שקרה בנתניה על רצועת החוף הדרומית. בתי מלון, בתי דירות נופש, לצד וילות צמודי קרקע ובניינים חדשים ברמת גימור גבוהה מאד הקפיצו את מחירי הנדל”ן בגבעת אולגה.

תנופה כלכלית: בחדרה ניתן למצוא כיום כמה מן החברות הגדלות שלוטשות עיניים גם הן אל עבר העיר. בעיר מתוכננות לקום כמה בנייני משרדים גדולים שיאשרו לחברות להתייעל ולהינות ממחירים זולים יותר מאשר השכרת משרדים במרכז.

אוכלוסיה: העיר חדרה נהנית בשנים האחרונות מהגירה של אנשים מאזור המרכז אשר מחפשים לקבל תמורה טובה יותר לכסף שלהם. זוגות צעירים, משפרי דיור ומשקיעים מגיעים אל העיר מערים אחרות בארץ ומגלים בה איכות חיים חדשה ומעניינת. מכיוון שחדרה עדיין לא מפותחת מבחינת חיי תרבות ופנאי אנשים רבים מוצאים בזה יתרון שמאפשר גם למלא את החלל וליצור דברים חדשים.

 

אם אתם באמת מחפשים שכונה טובה למגורים אז שכונת ויצמן בחדרה היא ללא ספק ההמלצה שלנו.

 

 

Article Categories:
נדלן
תפריט