נוב 10, 2018
242 Views

איפה הכי שווה לקנות בבלאק פריידי השנה?

נכתב ע"י

בלאק פריידי מתחיל השנה מעט מוקדם מבשנים עברו, וזאת כדי לתת מענה לימי המבצעים המתחרים כמו יום הרווקים הסיני ובשנה זו הניעו האתרים הגדולים והמובילים את עונת המבצעים של בלאק פריידי לא רק מוקדם אלא ירו את יריית הפתיחה של מחול הקניות עם מלאי עצום של מוצרים במהדורה מוגבלת המיועדים למבצעי בלאק פריידי , ולכן אין זמן להתמהמה הזמן הולך ואוזל.

 

כל מי שמכיר ויודע שלפני הבלאק פריידי יש את ימי ההכנה לקראתם.. ויודע גם מהם המוצרים שהוא מחפש/ת לרכוש השנה ומהו התקציב שמיועד לשם כך. איך לא ליפול בפח ואיך לחפש ולמצוא את המוצרים במחיר הטוב ביותר.

אלה שמבינים עניין ומנוסים בקניות ברשת ידעו גם לשוות בין המחירים הרגילים של המוצרים בהם הם מעוניינים ובין המחיר המוצע בבלאק פרידיי. גם יהיה להם הרבה יותר קל למצוא הצעות שוות ולשמור אותם מבעוד מועד בעגלת הקניות.

קבלו עדכונים על ירידות מחירים

הכניסו את המוצרים שאתם רוצים לקנות ל-Wish list באתר ורוב האתרים הגדולים מאפשרים לכם לקבל התראות על המחיר על מנת לא לפספס את המבצעים הכי חמים.

 דיל טוב? לקנות עכשיו

ישנן הזדמנויות שזמנן קצוב ולכן אם ראיתם מוצר שחיפשתם במחיר נמוך ביחס לאחרים קנו אותו מייד. אתם עלולים לחזור אליו בעוד שעה והוא כבר לא יהיה במלאי. ולמרות שממש בא לכם למצוא את הדיל היותר טוב מהטוב ביותר שמצאתם עד כה, אתם עלולים להחמיץ את המוצר שאותו רציתם במחיר הטוב.. חומר למחשבה…

 

 

לקנות באתרים גדולים ומאובטחים

אמזון, עלי אקספרס, גיר בסט, איביי – חלק גדול מאוד מהמסחר בבלאק פריידי קורה באתרים האלה, ולא סתם – הם דואגים לעדכן באופן שוטף הצעות ומבצעים אטרקטיביים מאוד, כדי לוודא שתישארו באתר שלהם זמן רב ככל האפשר, ולא אצל המתחרים. בצעו רישום לאתר לפני הבלאק פריידי עצמו , כך שחוכלו לחסוך זמן יקר.

 

עלויות המשלוח

עלויות המשלוח לישראל יכולות להיות מרכיב משמעותי מאוד במחירוהן עשויות להיות זניחות בחלק מהמקרים, יחד עם זאת במקרים שונים הן יכולות לשנות באופן משמעותי את טיב העסקה אם המשלוח גבוה מדי.

חישוב המס – מיסים

לא לשכוח שיש מוצרים שחלים עליהם מיסים. כך למשל:

1) ייבוא של מוצרים בסכום של עד 75 דולר פטור ממס (מלבד מוצרי טבק ואלכוהול).

2) ייבוא מוצרים בשווי 75-500 דולר חייב במע”מ (על כל המוצרים) ומס קניה (על המוצרים שחייבים במס קניה).

3) מוצרים החייבים במס קניה : ייבוא מוצרים בשווי 500 דולר ומעלה חייב במע”מ, במכס  ובמס קניה

את התשלום עבור מוצרים החייבים במס ניתן לבצע בקלות וביעילות דרך חברות השילוח המובילות כמו GCX וחברות עמילות מכס נוספות המספקות שירותים אלה במדינת ישראל.

 

אז הנה הרשימה:

ASOS

eBay

Etsy

Next

Aliexpress

 

 

Article Tags:
Article Categories:
אינטרנט · צרכנות
תפריט