ינו 22, 2018
1589 Views

מבחן טעימה – השוואת בירות איכותיות ביותר

נכתב ע"י

לקחנו את הבירות האיכותיות ביותר שיש (תוצרת חוץ כמובן) ונתנו לחובבי הבירות לטעום ולבחור את הבירה הטעימה ביותר. “לקחו את הבירה ושמו בה בושם” זה מה שאמרו על הבירה במקום הראשון.
מקום 1 

בירה הוגרדן – Hoegaarden Beer

בירה בלגית מסורתית בעלת ניחח וטעם ייחודי ביותר. הבירה מיוצרת ממים מינראליים מהעיר הוגרדן אשר בבלגיה והיא עשויה מ- 100% חומרים טבעיים ובלתי מסוננים מה שנותן לה את המראה המעונן בגוון בהיר. הטעם המרענן והעדין של הוגרדן מגיע דרך עשבי טיבול כגון כוסברה וקליפות תפוזים המעניקים לה את הניחוח והטעם הייחודי כל כך.

עם 4.9% בירה חיטה עם תמציות של כוסברה וקליפות תפוז היא הבירה הטעימה ביותר. יש עוד בירות חיטה בלגיות בשוק, אבל עם מעל 500 שנים של ניסיון מבשלת Hoegaarden היא ללא ספק הטובה ביותר. ולמרות זאת יש הטוענים כי – או שאתה אוהב את זה או שונא את זה, ויש לא מעט אנשים שלא מתחברים לטעם שלה.  לכל הבירות הבלגיות יש זכוכית ייחודית משלהם, והוגארדן הוא אחד הטובים – בקבוק משושה בצורתו ועבה במיוחד כדי לשמור על קור הבירה. Hoegaarden היא ללא ספק הבירה הכי מרענת בעולם והיא אידיאלית במיוחד בימי הקיץ החמים.

תהליך היצור של הוגרדן מתבצע באופן ייחודי על ידי שימוש בחיטה וללא לתת בתהליך מגיעים לתסיסה כפולה, אחת לפני שהנוזל מוכנס לחביות יישון והשנייה לאחר המילוי בתוך הבקבוק שמאוכסן בחדר חם למשך כשבועיים. כל אלה הם הגורמים העיקריים לייחודה ולאיכותה של הוגרדן.

Article Tags:
· ·
Article Categories:
אירועים · צרכנות
תפריט