מרץ 18, 2018
13068 Views

איך יוצרים קשר עם חברת GCX? תשלום מס על חבילות מחו”ל

נכתב ע"י

GCX בעידן קניות באינטרנט ושילוח בינלאומי: קניות ברשת זה משהו שכבר התרגלנו אליו בשנים האחרונות.רובנו מזמינים חבילות מחו”ל מאתרים שונים באינטרנט ורוכשים אין ספור מוצרים אונליין. אחת הבעיות שאיתם נתקלים הרוכשים היא ללא ספק עניין המס שבעבורו נדרשים אנו לשלם על פי חוק מדינת ישראל על כל מוצר שערכו עולה על 75$.

על החברה, השירות והליך השחרור – Global Courier Expressחברת GCX

GCX מטפלת בשחרור המשלוח שלך עפ”י חוק ופועלת ישירות מול רשות המיסים. חברת GCX פועלת ומתנהלת בהתאם לכל חוקי המכס, ולכן רק משלוחים המגיעים מעל 75$ מחויבים בעלויות שחרור המורכבות מ17% המע”מ למדינת ישראל כחוק, ודמי טיפול ושחרור בגין הטיפול והשחרור מול המכס אשר מכילים סעיפים כגון: אגרת מחשב, אגרת בטחון, אגרת רשומון וכיוצ”ב. חשוב לציין כי קיימת באפשרות הרוכש הזכות לבוא ולשחרר עצמאית את המשלוח מול לשכת המסחר, אך צריך לדעת שבהנחה והינו מעונין להגיע, פתיחת תיק במכס כרוכה בתשלום + כל העלויות הנלוות שצויינו קודם לכן, הפסד זמן עבודה וחניה, כשהדבר הופך ברוב המקרים ללא כדאי. לעומת זאת, GCX גם משחררים, גם דואגים לשחרר את המשלוח עבורך וגם מוודאים שתקבל שירות עד הגעתו לביתך.

חברת GCX גלובל קורייר אקספרס בע”מ

חברת בלדרות ישראלית פרטית, המציעה שירותי עמילות מכס למוצרים שיובאו מחו”ל ושירותי הפצה לנמענים. החברה ממלאה אחר דרישות החוק השונות ופועלת מול משרדי הממשלה השונים בתחום הבריאות, התחבורה, התקשורת והמיסים.
GCX נבחרה לטפל בעשרות אלפי משלוחים מידי חודש, עבור מותגים ואתרים שונים המוכרים ברשת, ממדינות שונות בעולם, ומוצעים לצרכנים בישראל, באמצעות האתרים השונים. החברה פועלת עפ”י ההסכמים מול הגורמים בחו”ל, ונמדדת עפ”י סטנדרטים של שירות מחמירים ביותר של האתרים בחו”ל.
בחלק מהאתרים המוצרים נמכרים בתנאי מכר אשר אינם כוללים את המיסים בישראל, ובחלק אחר המיסים כלולים במחיר.
לגבי טובין מסוימים, קיימות בחוק דרישות לאישורי משרדי הממשלה שונים כגון משרד התחבורה, משרד הבריאות ומשרד התקשורת –אשר אינם כלולים במחיר באף אחד מהאתרים.
ברוב האתרים אכן מציינים כי האחריות לחוקיות היבוא חלה על הצרכן/היבואן אך החברה אינה נושאת באחריות לנכתב באתרים סחר בינלאומיים וכפופה לחוקי מדינת ישראל בנושא הסחר הבינלאומי האישי והמסחרי.

GCX – שיחרור משלוחים מהמכס

בכל המקרים, gcx מחויבת לפעול כחוק ולהציג בפני הלקוח, בכל מקרה לגופו את דרישות החוק, וכחלק מסל שירותיה לסייע בתהליך ובהפקת האישורים.
הפעילות מול המכס ומשרדי הממשלה השונים מתבצעת מתוקף היותה של החברה סוכן מכס מורשה, המחויב לשדר למכס את הנתונים ולפעול מול משרדי הממשלה לפי הנהלים המחייבים ובפורמטים כפי שהמכס קבע. לצורך כך מעסיקה החברה עובדים מקצועיים, פקידי רישוי וסוכני מכס ומשתמשת במערכות מידע טכנולוגיות מתקדמות המייעלות את התהליכים.
בכל פניה, כאשר הצרכן מבקש לבחון אפשרות לשחרר את המשלוח בעצמו, GCX מעדכנת שיש באפשרותו לפנות ללשכת המסחר שאכן מציעה שירותים דומים, אף הם בתשלום וגם מציינת זאת באתר החברה

שירות לקוחות – צור קשר GCX

מייל – טיפול בנושאים הקשורים לחבילות, מעקב אחר משלוח, תשלומים ולוחות זמנים.
ניתן לקבל מענה מהיר ומקצועי באמצעות פנייה דרך אתר החברה ותיענו במהרה.
בנוסף, ניתן לקבל מענה לשאלות נפוצות באמצעות צ’אט אינטראקטיבי.
מערך שירות הלקוחות של החברה כולל הון אנושי שנבחר בקפידה לביצוע המשימה, כל זאת במטרה לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר הכולל יחסי אנוש מעולים ומהירות התגובה והטיפול.

היבטים כלליים

GCX משתמשת בספקים שונים להפצת המשלוחים לנמענים, ובין היתר גם בשירותי “דואר שליחים” שהינם שירותים מהירים עד דלת הלקוח.
שיתוף הפעולה בין החברה לדואר ישראל במקרה זה, מסייע בידי החברה למכור את שירותיה במחירים נגישים ובפריסה רחבה ביותר.
חשוב לציין כי במידה שהצרכן מסרב לקבל ו/או לשחרר בכלל את המשלוח, חברת GCX מחויבת לעדכן את הספק שהוא האחראי להנחות כיצד להמשיך טיפול בחבילה קיימים מקרים בהם נדרש להחזיר את המשלוח לחו”ל. מרגע סירוב המשלוח לשחרר באמצעות שירותיה של GCX על הלקוח לפנות אך ורק לספק שממנו ביצע את הרכישה ( לרבות זיכויים, החלפות, החזרות וכו’).

 

Article Tags:
· ·
Article Categories:
אינטרנט · צרכנות
תפריט